Lukáš Janů
Lukáš Janů

Bicí
Adam Aidee Březík
Aidee Amei

Zpěv, Kytara, Klávesy
Dan Kouba
Daniel Kouba

Kytara, Management & Marketing
Roman Peterský
Roman Peterský

Baskytara

Contami Nation je pražská kapela hrající směs stylů počínající popem a metalcorem končící, určená především pro lidi, kteří od hudby čekají víc, než zaběhnutý stereotyp.

Historie Kapely

2014

Počet členů se usadil na 3. Tento rok je (byl) velice činorodý. Na svět se dostal náš první videoklip na skladbě V Šedi. Naše 2 připravované album nakonec vychází pod názvem Circle Of Time a obsahuje 10 skladeb, nahraných v domácím studiu u Dana. Na podzim se k nám přidává na basu Roman Peterský (Bicí v Missing Page, The Travelers, Die Onion)


2013

Opět hrajeme v prověřeném složení Adam, Lukáš, Dan a Marek. Ovšem nyní naše živá představení osvěžujeme samplama. Máme za sebou nějaký ty letní fesťáky a sbíráme kladné ohlasy na naše první CD, přičemž pracujeme na druhém s názvem Butterfly of Gods. Na skladbu V Šedi (z připravovaného alba) chystáme náš vůbec první videoklip v režii našeho kamaráda Jakuba Freye


2011

Na začátku března 2011 je kapela svědkem další rošády – totiž post bubeníka obsazuje zkušený Lukáš Janů ( Deliqent, Bez důvodu.. ) a na basu hraje Marek Lampart. Kapela pracuje na novém repertoáru, chystá se na točení dalšího CD a především se společně těší na letní festivaly…


2009–2010

Na podzim 2009 se kapela opět dává dohromady. Nové složení kapely je Adam Březík, Daniel Kouba, Miki Kouba (basa), Jakub Zavadil (bicí). V tomto složení kapela úspěšně vytupuje v pražským i mimopražských klubech po boku kapel jako Proximity, Revelation, Pessimist nebo K2. Na konci léta natáčí svůj první singl Paintings EP ( která obsahuje také skladby Falsificate, Deaf a Mirror ). Povedený křest CD v přeplněném Kainu, který byl zároveň 1. jubileem završuje další éru kapely. Bezprostředjně na to se kapela k všeobecnému údivu na další 3 měsíce odmlčuje.


2008

Na podzim 2008 se kapela opět seskupuje. Tentokrát v obsazení Jakub Stejskal (bicí) a Miki Kouba (basa). V tomto složení kapela uskuteční jediné vystupení po kterém se na delší čas její hudební činnost pozastavuje.


2006–2007

V prosinci 2006, se rozpadá černošicko/dob­řichovická kapela PREWEET, zakládající člen Daniel Kouba (Kytara) a současný kytarista kapely Ewa Farna Martin Chobot (pro změnu na Bicí) se rozhodli založit experimentální kapelu hrající líbivou melodickou muziku alá Breaking Benjamin, Disturbed, Guano Apes, Linkin Park či Trapt

Dan zatahal za nitky a v okamžiku se naše zkušebna začala hemžit šikovnými muzikanty. První v pořadí byl místní basista Matin Mrázek (Dyphteria) , zpívání se ujal mladý a neuvěřitelně talentovaný Adam Březík a nakonec se přidal i poslední do počtu scházející člen Michal Borecký ( Kytara) . Neuvěřitelné se stalo skutkem , všichni se shodli na stylu hudby a začalo se zkoušet, skládat a pařit. Po půlroce se kapela bohužel rozpadá, kvůli nedostatku času a účinkování v dalších projektech.


www.DanielKouba.cz
animované logo
Přihlásit